Güvenilir Alışverişin Adı "KOZMIUM"


Merhabalar 

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji hepimize kolaylık sağlıyor.Her alanda teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz.Bunların arasında internetten alışveriş  en çok işimize yarayanlar arasında.Tabi ki güvenilir olmak koşuluyla.Güvenilirlik konusunu açacak olursak tarihi geçmiş ürün gelmemesine ve dolandırılmamaya hep dikkat ederiz.Bende bugün sizlere yeni keşfettiğim güvenilir bir siteden bahsetmek istiyorum.2007 yılından itibaren internet üzerinden satış yapan kozmium.com da dermokozmetik ürün satan sitelerden bir tanesi.Nuxe,Vichy , Physician's Formula , Caudalie Bioderma , La Roche Posay,Uriage ve birçok markaya kozmium.com'dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti tüm Türkiye'ye 3,90 TL ve 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargonuz bedava geliyor. Kredi kartıyla satın almak isteyenler için 3 aya kadar taksit yaptırabiliyor. Kart numarasını vermek istemeyenler de Paypal sayesinde girişlerini yaparak ürünlerini satın alabiliyor.

Ben daha önce yazısını girdiğim bir üründen bahsetmek istiyorum.Bioderma yüz yıkama jelini düzenli olarak kullanıyorum ve olumlu olarak etkisini görüyorum.Hatta artık yüz yıkama jelimi değiştirmemeyi düşünüyorum.Eczanelerde genellikle Biodermanın fiyatları yüksek olduğu için internet sitelerinden kampanya zamanı sipariş etmek bana daha mantıklı geliyor.Eczanelere göre Kozmium.com'da fiyatlar daha makul.Kargo ücreti de 3,90 Tl iken eczaneye bile gitmeye gerek kalmıyor artık :) Güvenilir alışveriş için sizlerde kozmium.com'u tercih edebilirsiniz.
Sevgilerle...


İLGİLİ YAZILAR

2 Yorum

13 Eylül 2016 09:41

Harika bir blogunuz var. Bloglar Yarışıyor kampanyası ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, mansiyon ve promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2016 yılı içerisinde 4.kez düzenliyoruz. Katılım için detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
Tel : +90212 330 9707


Cevapla
avatar