EEOSE KAŞ KİRPİK BAKIM SERUMU

Merhabalar

Dolgun,gür ve uzun kirpiklere sahip olmak biz kadınların hayalidir.Uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak için denemediğimiz rimel kalmaz :) Çabamız rimellerle kalmaz takma kirpik,kirpik ekimi,kirpik perması gibi yöntemlere başvururuz.Lakin hiçbir yöntem kişinin gerçek kirpikleri üzerinde kalıcı bir etki göstermez.
Ama artık bunlara gerçekten gerek kalmayacak.Ben kullanmaya başlayalı 3 hafta,etki etmeye başlayalı ise 1 hafta oldu.Paket içerisinde uygulama çubukları, küçük aparat ve serum bulunmakta.Serumu aparata bir miktar döküyoruz ardından çubukla aşağıdaki şekildeki gibi uyguluyoruz.(Göz içerisine temastan kaçının )
     

Kirpikler gibi kaşlar da etkileyici bakışların simgesidir, gözleri belirginleştirir ve öne çıkartır. Kaşlarınıza ise temiz bir fırçayla tarama şeklinde uygulayabilirsiniz. ÉEOSE Kirpik Serumu'nu her gece yatmadan önce uygulamanızı tavsiye ederim . 
Eğer serumu uygulamayı unutursanız ertesi sabah uygulayınız ve daha sonra gece uygulamalarına devam ediniz. Ancak en iyi sonucu almak için düzenli ve sürekli kullanmaya özen gösteriniz.Ben düzenli olarak kullanımda 2 hafta sonrası etkisini görmeye başladım.Daha etkili sonuçlar alabilmek için serumun 6 hafta düzenli kullanılması gerekiyormuş.Ben şimdilik 3. haftadayım gözle görülür derecede kirpiklerimde dolgunlaşma ve uzama oldu.Eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz.Veya Eeose sitesinden sipariş edebilirsiniz.6 hafta kullanımım sonuçta daha detaylı bir yazı gireceğim.O güne kadar takipte kalın :)
Sevgiler...İLGİLİ YAZILAR

2 Yorum

29 Şubat 2016 08:04

gerçekten etkilimiymiş bu ürün eczanelerde rastlardım ama inanmazdım teşekkürler paylaşım için

Cevapla
avatar
1 Mart 2016 10:08

Gerçekten çok etkili kesinlikle tavsiye ederim.Çevrenizdekiler özellikle hemen farkediyor :)

Cevapla
avatar