Mia Organical

Merhabalar

Bugün sizlere neredeyse bütün ürünlerinin içeriğinde argan yağı bulunan organik sertifikalı  bir markadan bahsedeceğim.Organik ürün denince ne kadar doğru,nasıl,hangi koşullarda üretildiğini merak ediyorsanız yanlız değilsiniz:)
 ''Acaba gerçekten organik mi? '' en başta sorulan sorudur.Mia Organical bizi duymuş ve bunlara hitaben bir cevap vermiş.Şöyle ki ;
“Acaba ürün güvenli mi? Kim bilir hangi koşullarda üretiliyor” dediğinizi duyar gibiyiz. Sizin içiniz rahat olsun diye tüm ürünlerimizin dermotolojik testlerini, Avrupa’nın en prestijli test kuruluşları arasında yer alan, DERMATEST Almanya Laboratuvarlarında yaptırdık. Üretim tesisimizde Avrupa Birliği yasalarında belirtilen “İyi Üretim Uygulamaları” ilkelerini benimsedik ve yine ETKO ile belgelendirdik.
Size ve doğaya ve diğer canlılara duyduğumuz saygı ile ürünlerimizi organik tarımdan elde edilen bitkilerden ürettik, asla hayvanlar üzerinde test etmedik ve tüm dünyada kabul gören organik kozmetik COSMOS standardına göre belgelendirdik. Bunu da uluslararası alanda en güvenilir belgelendirme kuruluşu olan ETKO ile birlikte yaptık.Bana tester boyları gönderildi kremleri hala kullanmaktayım.(Orjinal boyları satıldığı için altta paylaşacağım resimler orjinal boyutundadır.)Fiyat konusunda en aşağıda sayfanın linkini paylaştım oradan ulaşabilirsiniz.

1-Mia Organical Göz Çevresi Kremi 


Kırışıklık,kaz ayağı vs.  olmadığı için göz altı morluklarım için kullandım şuan için çok az bir fark gördüm.Kullandıkça farkın artacağını düşünüyorum.Göz çevresinde krem kullanırken dikkat etmenizi öneririm.Özellikle içeriğinde parfüm bulunan ürünleri göz çevrenizde kullanmanızı önermem.Mia organical ürünleri parfüm içermez.Göz çevresi kremini sabah ve akşam olmak üzere yüzünüzü temizledikten sonra hafif haraketlerle uygulayabilirsiniz.

2-Organik Sertifikalı Saf Argan Yağı


Faslı kadınların güzellik sırrının argan yağında olduğunu artık çokca duyar olduk.Saçlara,cilde ,tırnaklara oldukça faydası olan argan yağını %100 saflıkla Mia Organical'den temin edebilirsiniz.Ben banyodan sonra saç uçlarıma 2-3 damla alarak uyguladım.Kırıklarım 1 haftada neredeyse yok denecek kadar azaldı.

3-Mia Organical El Bakım Kremi


Kış ayları da gelmişken artık ellerimize daha çok önem vermeliyiz.Hele ki benim gibi çabuk kuruyan ve çatlayan elleriniz varsa kremi eksik etmemelisiniz.Saten yumuşaklığında bir ele sahip olmak için Mia Organical el bakım kremini kullanabilirsiniz.Hemen emiliyor,yapış yapış hissi olmuyor.

4-Organik Sertifikalı Temizleyici


Her markanın olduğu gibi Mia Organical markasınında sevmediğim ürünü temizleyicisi oldu.Temizleyicilerin biraz olsun köpürmesi gerektiğini düşünüyorum.Mia Organical temizleyici adeta su gibi; köpürmüyor.Yüzünüzü yıkadığınızı hissetmiyorsunuz.

5-Argan Yağlı Ayak Bakım Kremi


Mia organical kremde oldukça başarılı.Çok severek kullandım açıkcası.Çok yumuşak bir his bırakıyor.Çabuk emiliyor.Yapış yapış his bırakmıyor.

GMO, Paraben, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, Petrokimyasal, Fenoksietanol, Silikon, Üre, Parfüm bileşenlerini içermez.
Not:Ürünler organik olduğundan dolayı kullanmadan önce çalkalanması gerekiyor.
Mia organical sayfasından ürünleri daha detaylı inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Linki;

Mia Organical gönderiminden dolayı çok teşekkür ederim.Diğer ürünlerini kullandıkça yazımı gireceğim.Merak ettiğiniz sorular için instagram sayfamdan yorum veya dm yoluyla mesaj atarsanız hemen dönüş sağlıyorum.Yorumlarınızı da esirgemeyin lütfen :)

Saygılarımla...


İLGİLİ YAZILAR

2 Yorum

12 Aralık 2015 02:04

Merhabalar blog keşif etkinliğinden geliyorum. Blogunuzu takibe aldım bende beklerim sevgiler :) http://betulunsirlari.blogspot.com.tr/

Cevapla
avatar
14 Aralık 2015 14:24

Merhaba sizi takip ettim ancak blogger'da yeniyim destek için sizde takip ederseniz sevinirm :)http://lavvienrose.blogspot.com.tr/

Cevapla
avatar