Carrot Care Havuç Özlü Şampuan Ve Saç Kremi

Merhabalar 

Bugün sizlere yaklaşık 5  haftadır kullandığım ve Türkiye'de ilk defa şampuanda havuç özü kullanan şampuan ve saç kreminden bahsetmek istiyorum.


İlk başta ambalajını garipsediğim doğrudur göz alışmış tombik şişelere tabi garip gelir :)Özellikle bu şampuan ve saç kreminin içeriğine değinmek istiyorum.
Yüksek oranda E,C,A vitaminleri,beta karoten ve potasyum içermesi saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur.A vitamini ile kuru ve kırılgan  saçları onarır.Biotin ile saçların daha sağlıklı uzamasına ve yıpratıcı dış etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.
Alkol ve tuz içermez.

Haftada en az 3-4 kere saçıma ısı uygulayarak ve 5 haftadır  Carrot Care şampuanı kullanıyorum.Açıkcası şimdiye kadar hiç bir şampuan beni bu kadar etkilememişti.(Diğer markaları kötülemek değil amacım tabi ki bazılarında faydasını gördüm.) Ama bu şampuan ve saç kremini kesinlikle farklı bir keseye koyarım.Saçım yumuşacık ve daha parlak oldu.Birçok şampuanda tuz bulunmaktadır.Nasıl deniz tuzu saçlarımızı yıpratıyorsa o şampuanlarda bir o kadar  zararda verir saçlara.

Birde içerisinde biotin bulunması beni daha da sevindirdi benim gibi saçının çabuk ve sağlıklı uzamasını isteyenler şampuanlarda özellikle biotin olmasına dikkat etmeliler.Biotin ; saç dökülmesini engellediği gibi kırıkların azalmasına ve hızlı saç uzamasına yardımcı olur.
Ambalajı baştada dediğim gibi garibime gitse de kullanışlı buldum.

Bu marka hakkında tek olumsuz düşüncem fiyatının fazla olması.300 ml şampuan ve 200 ml saç kremi için açıkcası bana 79 tl pahalı geldi.Tabi ki almak isteyenler için de o paraya değecek bir şampuan olduğunu söyleyebilirim. Daha detaylı bilgi için  carrotcare.com 'u ziyaret etmenizi, öneririm.Yorumlarınız ve sorularınızı bekliyorum.

Sevgilerle...


İLGİLİ YAZILAR