Avon Femme

Merhabalar

Bu yazımda Avonun belki de en güzel ve en kalıcı bayan parfümü olan Femme hakkında bahsetmek istiyorum.Uzun süredir kullandığım bir parfüm.Artık vazgeçilmezim oldu.Sokakta giderken durdurup parfümü soranlar bile oldu.Bende parfüm arayışında olanlara gayet uygun fiyatta ve kalıcı olan Femme yi takdim etmek istedim.Alışkanlık haline getirdim sanırım günde 3-4 kere sıkıyorum.Geçen ay 1 tane bitirmiş olup bu yeni şişem bunu da yarılamak üzereyim.Kokusu çok hoş tam yaz aylarına uygun bir parfüm.Astım hastası olduğum için ağır şekerimsi kokuları kullanamıyorum.Avon Femme pembe greyfurt, armut, manolya ve yasemin tonları ile kontrast oluşturuyor.Yasemin çiçeği ağır bir kokuya sahip fakat bu parfüme asla bir ağırlık katmıyor.Aksine son derece taze ve güzelleşen bir kokuya erişiyor.


30 ml lik olanlarıda var onlar 50 ml ' göre daha uygun deneme amaçlı ondan alabilirsiniz.30 ml fiyatı 13-15 tl gibi olması gerekiyor.Bazen kampanyalarda daha uyguna da gelebilir.

Sevgiler...İLGİLİ YAZILAR

5 Yorum

13 Haziran 2015 06:19 Bu yorum yazar tarafından silindi.
avatar
16 Haziran 2015 18:18

Blog kesif etkinliginden misafirlige gelmissiniz evde yoktum, anca gordum notunuzu ve iade-i ziyarete geldim, takibe aldim. Mis kokulu gunlerde gorusmek uzere.

Cevapla
avatar