Anneler Günü İçin Hediyeler

Merhabalar 

Bugün ki konum yaklaşmakta olan Anneler günü.Bizi her zaman koşulsuz sevecek kişi tabi ki biricik annemizdir (Babalar gününde de babalar için geçerli bu cümle :) ).Biz de her sene olduğu gibi mayısın 2. pazar gününde heyecanla kalkar hediyelerimizi verir ve annemize sıkıca sarılırız.Size ilkokulda başımdan geçen bir anıyı paylaşmak istiyorum izninizle..

İlkokul 4 veya 5 e gidiyordum herhalde tam hatırlayamıyorum.Sınıfımızda ikiz kardeşler vardı şuan sadece birisinin adını hatırlıyorum adı yasemindi.Her sene özel günlerde el işi öğretmenimiz birşeyler yaptırırdı bize.Elişi öğretmenimiz anneler gününün yaklaştığını ve bize anneler günü için elişi kağıtlarından vs. bişeyler hazırlamamızı istedi.Bende o sene harçlıklarımdan 30 tl gibi para biriktirmiştim.Anneme güzel bir hediye almayı düşünüyordum.O sıralar ikizlerin annesinin onlar küçükken öldüğünü öğrendim.O gün öğretmenimiz onları üzmek istemezdi tabi ki ama bir anlık boşluğuna gelip söylediğini düşünüyorum.Ben direk yasemine baktım yüzünü öne eğmiş duruyordu.O an o kadar kötü oldum ki eve gider gitmez anneme sarıldım kokladım.. Anneler günü içinde bir mektup yazdım.Mektubumda yasemini ve kardeşini anlattım.
Anneler gününde ben anneme şükürler olsun ki sen benim hep yanımdasın diye mektup yazdım.Geçenlerde dolapları toplarken buldum mektubumu annem hala saklıyormuş .
Demem o ki bazen bir mektup bile annenize en iyi hediye olabilir. 
Gelelim şimdi  diğer hediye çeşitlerine.
Fotoğrafçılarda beğendiğiniz resimlerinizden veya alttaki gibi bir resimle bardak yaptırabilirsiniz.               Veya beyaz bir fincan, kupa alıp birde cam kalemiyle sizde istediğiniz şekli çizip, yazı yazabilirsiniz.

           Çikolataya ne dersiniz :)


Bir de saat var.Anneler biz dışardayken hep saate bakarlar nerde kaldık diye böyle bir saatte hoş olabilir :)


Veya bir yastık :) Çanta, cüzdan,tencere ,tava birsürü hediye çeşidi var aslında ama en çok bunlar dikkatimi çekti.Sizler neler aldınız Meleğinize ? 


Şimdiden bütün annelerin anneler gününü kutlarım :)


İLGİLİ YAZILAR

5 Yorum

1 Mayıs 2015 13:34

gerçekten hediye seçenekleri çok fazla ve güzel
anınızı okurken istemeden gözlerim doldu
Rabbim kimseyi anasız babasız bırakmasın :(

Cevapla
avatar
1 Mayıs 2015 23:33

Amin canim benimde her aklima geldiginde bogazim tıkanıyo gibi oluyorum :(

Cevapla
avatar
2 Mayıs 2015 06:01

Mektubunuzdan daha değerli bir hediye olduğunu düşünmüyorum anneniz için:) Bunca zaman saklamış olmasından anlaşılıyor değil mi? Annem başka bir şehirde, sanırım ben yine telefon edip gününü kutlamakla yetineceğim...

Cevapla
avatar
4 Mayıs 2015 01:48

İnanın sesinizi duyması bile bir anneye yeter..Umarım bundan sonraki anneler gününü birlikte geçirirsiniz.

Cevapla
avatar
7 Mayıs 2015 08:54

Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
Tel: +90212 330 9707Cevapla
avatar