Garnier Saf&Temiz Neem Arındırıcı Temizleme Jeli

Günaydın !
Bu yazımda sizlere yaklaşık 3-4 hafta önce aldığım ve hergün düzenli olarak kullandığım mucizevi bitkiler içeren  Garnier Saf&Temiz Neem Arındırıcı Temizleme Jeli'nden bahsetmek istiyorum.
Mucizevi bitkiler dedim evet.Çünkü Neem ve Çay ağaçları asırlardır Hindistan'ın olağanüstü güzellik bitkileri olarak bilinirlermiş.Ben de bu ürünü kullanırken bir taraftan da bu ağaçları araştırmaya koyuldum.Neden bu zamana kadar Türkiye'de bu bitkilere daha çok önem verilmemiş orası da ayrı bir soru tabi ki.Temizleme jelinden önce biraz bu neem ve çay ağaçlarından bahsetmek istiyorum.Neem;  Hindistan ve Batı Afrika'da çok daha yaygındır.Cildi temizleyen, ferahlatan ve sivilcelere karşı savaşan, Hindistan'ın olağanüstü güzellik bitkisi olarak öne çıkıyor. Yağlı, normal, kuru ve akne eğilimli hem de olgun cilt tipleri için uygun olan Neem; Hintli kadınların her gün ciltlerini temizlemek ve ciltlerine sağlıklı bir görünüm kazandırmak için kullandığı güzellik formülü olarak tanınıyor.
Olağanüstü bir içeriği bulunan Neem yaprakları, kuruyan ya da çatlayan cildi yatıştırıyor, cildin nem ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor.


Çay ağacı;Avustralya'da yetişen çay ağacı iki metreyi bulan, yassı yapraklı bir ağaçtır. İkinci dünya savaşında askerlere dezenfektan olarak dağıtılan çay ağacı yağı antiseptik özelliklerinden dolayı hala bilinen en saf temizleyicilerden biri… Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz zahmetsiz, doğal iyileştiricidir.Günlük cilt bakımında kullanabileceğiniz çay ağacı yağını suyla seyredilmiş bir şekilde tonik olarak da kullanabilirsiniz. Cildinizi hem ferahlatacak hem de temizleyecektir. İz, akne, siyah nokta gibi problemlere düzenli kullanıldığında etkileri biliniyor.


Gelelim şimdi Garnier Saf&Temiz Neem Arındırıcı Temizleme Jeline ;
3-4 haftadır  hem sabah yüzümü yıkarken hem de akşam makyajımı sildikten sonra düzenli olarak kullanıyorum.Çoğu temizleme jeline nazaran kıvamı oldukça yoğun.


Mercimek büyüklüğünde sıktığınızda bile çok köpürüyor. 
Yıkarken yüze ferahlık vermesini çok sevdim adeta yüzümün nefes aldığını hissettim.
Her üründe olduğu gibi düzenli kullanımda siz de sivilce ve siyah nokta gibi sorunların ortadan kalktığını göreceksiniz.Sivilce gibi sorunların yanı sıra cildinize nem ve yumuşaklık kazandırmaktadır.
Fiyatı da oldukça uygun 100 ml fiyatı 6.99 tl.Ben watsons kartımdaki puanlarla almıştım denemek amaçlı.Sizlerde uygun fiyatlı mucizevi bir yüz yıkama jeli ararsanız kesinlikle deneyin derim.


Sevgilerle.


İLGİLİ YAZILAR

7 Yorum

29 Nisan 2015 07:05

Bende bundan kullandım,iyi gercekten:) Yeni keşfettim sizi bundan sonra takipçinizim benım sayfama da beklerım :) http://bukombinsenin.blogspot.com.tr/

Cevapla
avatar
29 Nisan 2015 12:53

Garnier ın en iyi ürünlerinden bence canım :) hemen geliyorum

Cevapla
avatar
30 Nisan 2015 06:12

MERHABA :) BLOĞUNUZU YENİ KEŞFETTİM VE TAKİBE ALDIM :) BENİM BLOĞUMADA BEKLERİM :) MEMNUN KALIRIM :)
http://seviimlihbidunyasi.blogspot.com.tr/

Cevapla
avatar
1 Mayıs 2015 03:39

Güzel bir ürün ferahlatıcı etkisi hoş.. Bu arada canım seni takip ediyorum zaten, yorum yapmışsın ama :)

Cevapla
avatar
1 Mayıs 2015 04:47

Söylemeliyim ki bu temada (garnier neem) gördüğüm, bugüne kadar ki en güzel post seninki olmuş. Harika hazırlamışsın canım, tebrik ediyorum... :)

Cevapla
avatar
1 Mayıs 2015 07:21

Blog keşif etkinliğinde olanlara yazıyordum canım sanada denk gelmiş :)

Cevapla
avatar
4 Mayıs 2015 01:46

Çok teşekkür ederim canım :)

Cevapla
avatar