Fresh'n Soft Ürünleri

Merhabalar
Geçenlerde Fresh'n soft 'tan içerisinde birbirinden güzel ürünler olan bir kargo geldi.Bu güzel ürünler için Fresh'n soft'a çok teşşekür ederim.

İlk öncelikle sizlere fresh'n soft markası hakkında bilgi vermek istiyorum.Fresh’n Soft, Türkiye’nin ilk ıslak mendil üreticisi olan Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 1992 yılında yaratılan marka Fresh’n Soft yüksek kalite, sürekli hizmet, ideal fiyat politikasıyla yurtiçi ve yurtdışı tüketicilerle buluşmaktadır.

Gelelim bana gelen ürünlere ;1-"Fresh'n Soft" Ter Emici Yapraklar

 Eminim hepimiz yaz aylarında terden dolayı oluşan kokudan ve lekelerden şikayetçiyizdir.Ne kadar temiz olursak olalım terin önüne geçemiyoruz.Açık renkli tişörtlerde, gömleklerde oluşan lekelerden ve kokudan kurtulmanın yolu Fresh'n soft ter emici yapraklardır.Çok ince bir yapısı var bu yüzden giydiklerinizde farkedilmeyecektir.


         Paket içerisinde 7 çift ped vardır.

2-"Fresh'n Soft Premium" Makyaj Temizleme MendilleriKuru&Hassas Ciltler için;

Ben bu mendillere bayıldım kızlar.Makyajı temizlerken bir yandan da içerisinde bulunan zeytin yağı ile cildi besleyici özelliği var.Daha önceden başka bir markanın makyaj temizleme mendilini kullanmış olarak söylüyorum kesinlikle yapış yapış hissi bırakmıyor. Üstelik Vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur.


Normal&Karma Ciltler için;

İçeriğindeki papatya özü ile cildi rahatlatmaya, zeytinyağı özü ile doğal nem dengesini sağlarken cildin esnekliğinin korunmasına yardımcı oluyor. Sizde benim gibi yağlı bir cilde sahipseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürünlerde diğer dikkat ettiğim bir konu ise kokusudur.İki makyaj temizleme mendilinin de kokusu beni hiç rahatsız etmedi.


Ayrıca bana gönderilen ürünler dışında bu mendillerin  taşıma kolaylığı sağlayan hijyenik tekli paketli sachet tipi paketi de bulunmaktadır.

3-Fresh’n Soft Makyaj düzeltme çubuğu

Sivri ve yassı ucuyla makyaj hatalarını düzeltmede çok yardımcı oluyor.Özellikle eyelineri tek hamlede çekemeyenler için (bende dahil :) ) sivri ucu oldukça kullanışlı.


4-Fresh’n Soft Premium Makyaj Temizleme Pedi

Makyaj temizleme pedinin en çok dikişli olmasını sevdim.Dikişli yapısı sayesinde kullanırken dağılma yapmıyor.

5-Fresh’n Soft Asetonsuz Oje Çıkarıcı


 İlk olarak şunu belirtmek istiyorum bu asetonsuz oje çıkarıcının ağır bir kokusu var ürünün gelirken açılmış olmasından mı kaynaklı bilmiyorum.Kargoyu açtığımda inanılmaz ağır bir koku geldi.Kargonun poşetini açtığımda asetonun kapağı açılmış olduğunu gördüm ki bu kesinlikle kargodan kaynaklanan bi hasardır diye düşünüyorum çünkü kargoları çok özensiz getiriyorlar.Az bişey dökülmüş ama inanılmaz ağır bir kokusu vardı.Kullanan arkadaşlarda da aynı koku var mıydı öğrenmek isterim.


Asetonsuz oje çıkarıcı'nın yapısına gelirsek kokusu haricinde oje çıkarma özelliği gayet iyi özellikle koyu renkte ojeler için.
Aseton yoğun kullanımında tırnakları ve tırnak köklerini etkileyip tırnakları daha kolay kırılabilir hale getirebilir, ciltte tahriş yapabilir.Tırnaklarımızın sağlığı için bence  Asetonsuz oje çıkarıcı almaya özen göstermeliyiz.

 *İçerisinde E vitaminin bulunması hem tırnakların beslenmesine hem de tırnak etrafının kurumasını engeller.


Sevgilerle...İLGİLİ YAZILAR

4 Yorum

25 Nisan 2015 12:56

bende çok merak ediyorum bu ürünleri ne güzel anlatmışsın canım :* banada bekliyorum :**

Cevapla
avatar
25 Nisan 2015 15:51

Güzel ve açıklayıcı bir yazı ellerine sağlık :)

Cevapla
avatar