Bitenler ve Çöpe Gidenler

Merhabalar 
Bugün  bitiripte bloğumda yazamadığım ürünleri konuk etmek istiyorum.Beğendiklerimi beğenemediklerimi hepsini tekkk tekk yazacağım sizlerinde yorumlarını beklerim :)

Bitenler 1


Bitenler 2
1- Avon Incandessence Vücut Spreyi

Avonun bu vücut spreyine bayılıyorum.Bence avonun en iyi bayan kokusu Avon incandessence parfümü.Parfüm ve vücut spreyi birlikte kullanımında ise daha kalıcı bir koku elde edebilirsiniz.Günde 5-6 defa kullanımım sonucu ayda 1 yenilemem gerekiyor :) .Hafif ve çok hoş kokusu var..Bu vücut spreyini çiçek kokuları sevenlere kesinlikle öneririm.İndirimle 6-7 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz.Direk vücuda sıkıldığından cildi hassas olan kişilerde alerji yapabilir belki. Ama bende her hangi bir yan etki yaratmadı.


 2-Dove Hair Therapy Şampuan

Saç ürünleri içinde en zengin çeşidi olan gurup herhalde şampuandır;yüzlerce markanın binlerce ürününü bulunmaktadır.Şampuan seçiminde temizliğin ötesinde beklentilerimizde olmalı ve tercihimizi bu beklentiler doğrultusunda yapmalıyız.saç dökülmesinde en önemli sebep olan DHT yi bloke ettiği bilinen saw palmetto özütü içeren şampuan kullanımı dökülme üzerinde etkili olabilir.Yağlı saçlarda panthenol, shea yağı içeren, nemlendirici özellikli hassas formüllerle sunulan şampuanlar tercih edilmeli. Kuru ve kabarık saçlı kişilerin ise daha dikkatli olup saçlarını iki günde bir yıkamaları doğru olur. Ne tür bir saça sahip olduğunuzu belirleyin ve saçınıza zarar veren şampuanlardan uzak durun. Besleyici ve nemlendirici özellikli şampuanları seçin.Bu yüzden  uzun süredir dove marka şampuanı kullanıyorum ve kullanmaya da devam edeceğim.


3-Avon Anew Vitale Jel Temizleyici

Avon temsilcisi olduğumdan avonun ürünlerini daha yakından tanıma şansım bulunmakta.Fakat Avonun pek çok ürününü beğenmiyorum .Bu da onlardan birisi.Köpürme dışında hiçbir özelliği yok açıkcası.Sonuna kadar kullanıp şans verdim.Kötü yani hiç sevmedim.Kesinlikle almam ve kesinlikle önermem.

4-Avon Dark Orchid and Raspberry Bubble Bath

Bu duş jelinin kokusuna bayılıyorum.Duş alırken içesim geliyo az bişey içsem bişey olmaz diye de düşünüyorum :)) Şaka bir yana Avonun elle sayılabilecek güzel ürünlerinin arasında duş jelleride var. Şekerli bir kokuya sahip bu duş jelinin vücuttaki kokusu ise 1 saat anca sürüyor :( Ama ben o bir saat için yine de almaya devam edeceğim. :)
Fiyatı indirimlerde 5-6 tl ye geliyor.


5-Mavi’den ruj koleksiyonu: Mavi Lips

Doğum günümde hediye edilen bu rujun rengine ve yapısına bayıldım.Mavi bilindiği gibi Giyim markası ama bu ruj çoğu kozmetik markalaraının rujlarına taş çıkarır.


6-Avon Extra Lasting Eyeliner


   Bu eyeliner ın çok sıvı bir yapısı var.Kuruyunca göz kapağımı çekiyor gibi bir his oluşuyor bende.Acaba benim aldığım bu eyeliner mı bozuktu anlayamadım gitti.Güzel yanı yıkarken çabuk çıkması.Ama yinede bir şansı daha hakediyor.7-Golden Rose Maxim Eyes Mascara 

Bu ürün hakkında bir yazım mevcut.Ama burda da bahsedeyim çok güzel bir ürün.

8-Avon Care Jasmine Glycerine hand & Nail Cream

Kısa süreli nemlendirmeye sahip bir krem.Çok yağlı bir yapısı yok.Kokusu da  oldukça hoş.Fiyat 4 tl ydi sanırım.
9-Avon glimmerstick asansörlü göz kalemi

Avonun güzel ürünlerinden bir tanesi  göz kalemleri.Sadece makyajı çıkarırken biraz sorun yaşadım.Çok katı bir yapısı var zor çıkıyor.Kısacası güzel bir ürün.(Net çekemediğim için görsellerden almak zorunda kaldım:)


10-Golden Rose Waterproof Asansörlü Göz Kalemi 

Bu aralar golden rose ürünlerine takmış durumdayım siparişlerimi instagram hesabımdan ve daha önce yazmış olduğum yazılarımdan da bakabilirsiniz.Gerçekten güzel ürünleri var.Bunlardan biride asansörlü göz kalemi.Eyeliner olarak kullandığım bu kalemle kolay ve daha güzel eyeliner çekebiliyorum.
İLGİLİ YAZILAR

3 Yorum

15 Mart 2015 11:19

Canım golden rose rimel benim favorim .Şu mavinin makyaj ürünlerini bende merak ediyorum .Alıcam bir ara :)

Cevapla
avatar
16 Mart 2015 04:13

Kesinlikle dene derim ben çok beğendim :)

Cevapla
avatar
26 Mart 2015 16:39

It’s awesome! I like this post and your style of writing, thank you for sharing!
I’ll be happy to see you in my blog!)

Diana Cloudlet
http://www.dianacloudlet.com/

Cevapla
avatar