PUREDERM Botanical Choice Temiz ve Aydınlık Oksijen Köpük Maskesi-Şeftali

Merhabalar :)

Geçenlerde gratis indiriminden aldığım oksijen maskesi bence birçok maske arasında ön sıralarda yer almakta .Bir paket iki kullanımlıktır.Ortasında bulunan kesilme yerinden kesilip diğer kısmı kapalı kalarak muhafaza edilebiliyor.
Maske ilk açıldığında kremsi fakat yüze sürüldüğünde hava ile temasından olsa gerek traş köpüğü gibi köpürüyor.Kuru yüze uygulanması öneriliyor çünkü ıslak cilt maskenin köpürmesini engelleyebilirmiş ve yaklaşık 5 dk beklemeniz yetiyor.Daha sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz.Maskenin arkasında kullanımı yazıyor fakat çektiğim fotoğrafta pek net olmadığından aşağıya kullanımını ve uyarılarını yazıyorum.


Kullanımı


1- Paketi açın ve kuru yüzünüze, kuru ellerinizle eşit bir şekilde gözlerinize ve dudaklarınıza gelmeyecek şekilde maskeyi uygulayın, Ellerinizin ve cildinizin kuru olduğundan emin olun, ıslak cilt maskenin köpürmesini engelleyebilir.
2- Maske köpürene kadar bekleyin.
3-Nazikçe parmak uçlarınızla 30-60 saniye masaj yaparak temizleyin.
4- Ilık su ile durulayın ve tonik uygulayın.   Köpürmesi aşağıdaki fotoğraftaki gibi oluyor.


Uyarılar


1- Lekeli, sivilceli, tahriş olmuş ya da güneşten yanmış cildinize uygulamayın.
2- Kullanım sırasında yada kullandıktan sonra kızarıklık, şişkinlik ya da kaşınma gibi belirtiler olursa derhal kullanımı bırakın ve bir doktora başvurun.
3-Gözlere temas ettirmeyin. Göze temas ederse su ile durulayın.
4- Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
İLGİLİ YAZILAR

1 Yorum

6 Nisan 2015 15:05

merhaba tatlım ben bu maskeye hastayım :)) bloğunu takibe aldım bende beklerim..

Cevapla
avatar