Johnson's Vazelin

 Merhabalar :)

Şimdiki blog konuğum anne tavsiyesi üzerine Migros indiriminden alınan Johnson's vazelin.Anne tavsiyesi üzerine alındı evet çünkü benim kışın ellerim soğuktan kendini yırtıyo :) Ve hiç bir nemlendirici krem artık etki etmez oldu.Artık çatlamaktan kanıyordu o derece.Geçenlerde annemle konuşurken elim soğuktan çatlıyo bi doktora gitcem artık dedim baya korkmuştum acaba bir hastalık falan mı var diye.Annemde bu vazelini önerdi.Bi kullan sabaha hala kanarsa gidersin demişti.Akşam yatarken ellerimi güzelce vazelinleyip nemlendirici eldivenlerimi de takıp uyudum.Ve sabah ellerimin neminin tekrar yerine geldiğini gördüm.


Johnson's verdiği vaadleri layıkıyla yerine getiriyor.Bu vaadler neler mi ?

Johnson's Vazelin ciltteki çabuk kuruyan bölgeleri yoğun bir şekilde nemlendirmek için özel olarak geliştirilmiştir. Topuk, diz, dirsek ve çatlamış dudakların nemlendirilmesinde etkilidir.E vitamini içeren formülü ile Johnson's Vazelin 24 saate varan etkili bir nemlendirme sağlar. Cildin pH dengesini korur.
Johnson's Vazelin klinik olarak test edilen hipoalerjenik içeriği sayesinde bebeklerin hassas cildinde kullanım için uygundur. İçerdiği pantenol ile bebeğinizin cildini nemlendirir yumuşacık yapar. Pişik oluşumunu önlemede etkilidir.


Bloğumu izlemeyi unutmayın.. 


Sevgilerle :)

İLGİLİ YAZILAR